Často kladené dotazy

Zde odpovídáme na často kladené dotazy, které nám kladete ohledně ubytování, stravování. Pokud jsme neodpověděli na Váš dotaz, pak volejte (+420 737 384 655) nebo pište na náš email (info@pensionulipy.cz).

V letních měsících je i za deště teplo, děti si tedy mohou hrát na zahradě, případně v bazénu, v tom případě se musí počítat s tím, že budou mokré, ale nejsou přeci z cukru.

Dále mají k dispozici prostory klubovny, dětský koutek a různé stolní hry.

Ano, na pensionu potkáte volně se pohybující kočky a děti, v zahradě se nachází klec s korelami a králíkárna s králíky a morčaty. Dále se na louce v těsné blízkosti pensionu pasou naše 4 koně – 2 Appaloosa horses Clark a Angel a dva Mini horses Štěpán (občas kouše) a Bimbo (občas kope).

Mimo sezonu jsou snídaně podávány jednotlivě na přání, v sezoně formou rautu (nabídkový stůl může pro představu obsahovat: pečivo, něco sladkého, cornflakes, jogurty, šunky, sýry,  vejce v různé formě, marmelády, müsli, ovoce, zeleninu, různé druhy káv)

Každé ráno se s ubytovanými hosty jednotlivě domlouváme na tom, co by si dali k večeři. V případě, že držíte dietu tedy není problém, večeři Vám přizpůsobíme.